MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6992510
nr 699 2510
Byrå
England, 1800-tal, längd: 115, djup: 55, höjd: 98, Ek
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 maj 2011
kl 19:00:48
500 kr
350 kr